HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Klikněte pro zvětšení

Rozsah: 384 stran

Cena: 329 Kč

Londýn, má láska

Chanel Cleeton

Ve městě, jako je Londýn, nikdy nevíte, na čem jste, a všechno se může pouhým mrknutí oka změnit.
Maggie Carpenterová je jižanská dívka z malého města, kterou nikdo nikdy nepolíbil. Je připravená na změnu – a na to, aby opustila svůj obyčejný život a zapomněla na neúspěšný pokus dostat se na Harvard. Přijme stipendium na International School v Londýně, kterou navštěvují privilegovaní potomci diplomatů, politiků a světových lídrů.
Když se Maggie seznámí s Hughem, dvacetiletým Britem, zjistí, že žije život, po kterém vždycky toužila. Najednou se projíždí po městě ve ferrari, nosí vypůjčené značkové hadříky a chodí do těch nejluxusnějších restaurací a klubů. Jediným problémem je, že je tu ještě někdo jiný, někdo, koho nedokáže pustit z hlavy.
Napůl Francouz, napůl Libanonec, neskutečně bohatý Samir Khouri jí dal jasně najevo, že navzdory intenzivní přitažlivosti o žádný dlouhodobý vztah nestojí. Je pravým opakem všeho, po čem Maggie touží – hráč, který žije jen přítomným okamžikem. Avšak ona se od něj prostě nedokáže odtrhnout. Rozpolcená mezi svým vysněným mužem a tím, který ji pronásleduje v myšlenkách a ve snech, musí Maggie bojovat za svůj vlastní šťastný konec.

Pevná vazba

Také jako e-book


Zpět