HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Klikněte pro zvětšení

Rozsah: 352 stran

Cena: 349 Kč

Toltécké umění života a smrti
Příběh objevování

Don Miguel Ruiz a Barbara Emrys

V roce 2002 prodělal don Miguel Ruiz těžký infarkt, po němž strávil devět týdnů v kómatu. Kniha Toltécké umění života a smrti je svědectvím o  niterné pouti, již podnikl na pomezí života a smrti, a o duchovních objevech, k nimž na této cestě dospěl. Zatímco jeho tělo leží v bezvědomí, don Miguel Ruiz sní o lidech, myšlenkách a událostech, které formovaly jeho osobnost a jeho nevšední přístup k životu a smrti - k energii a hmotě.

Toltécké umění života a smrti nechává čtenáře nahlédnout do mysli duchovního mistra a s bezpříkladnou otevřeností vykresluje jeho osobní vývoj. V románu, který je završením celoživotního učení, don Miguel Ruiz odhaluje nejskrytější zákoutí své mysli a svého srdce a prizmatem svých zkušeností objasňuje hlubší rozměry toltéckého umění vědomí a transformace.

Řekli o donu Miguelovi Ruizovi
a jeho knize Toltécké umění života a  smrti:

Don Miguel Ruiz je bezesporu jedním z největších dnes žijících duchovních vůdců, kteří nám odhalují podstatu bytí. - Mike Dooley, autor na seznamu bestsellerů podle deníku New York Times, který napsal Žijte v souladu s vesmírem a Deset důležitých zpráv ze záhrobí.

Láska, smrt, tragédie, pyramidy, šamani a nezapomenutelná duchovní cesta - to vše najdete v tomto úžasném příběhu. Ale především vám utkví v  paměti nový způsob nazírání na život, skrze nějž budete nahlížet na svůj vlastní vnitřní svět. - Dr. Joe Dispenza, autor ze seznamu bestsellerů podle deníku New York Times, chiropraktik, který píše o duchovních rozvoji a  osobním růstu.

Formát: 148 x 200 mm

Vázaná kniha k dostání v knihkupectvích!Zpět