HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Tori Phillipsová

Tori Phillipsová

vystudovala divadelní fakultu v San Diegu a potom pracovala ve studiu Metro-Goldwyn-Mayer, hrála v řadě muzikálů a objevila se i ve filmu Velký Gatsby. Je rovněž autorkou několika divadelních her, které se hrají v USA i v Kanadě. Píše také poezii, která byla publikována v mnoha antologiích. Režírovala víc než čtyřicet divadelních her, z toho jednadvacet Shakespeareových dramat.

Se svým manželem Martym měli svatbu v Pearl Harbouru na Havajských ostrovech, jejich tři děti se narodily na Honolulu a v Detroitu a bydleli na mnoha místech světa od Newportu až k Londýnu. Tori jezdila na slonech, brázdila v bárce vody Nilu, a nedávno si dokonce pohladila živého žraloka.

Během svých častých cest a pobytů na nejrůznějších místech světa si Tori psala deníky i zajímavé recepty na exotická jídla.

Ačkoliv se narodila ve Washingtonu, srdcem je pravá Virgiňanka, neboť tady žije nyní s manželem ve městě Burke. Pro Harlequin začala Tori psát po roce 1991, kdy se vdala její dcera a syn se odstěhoval od rodičů.

Naše čtenářky se s ní poprvé seznámily v pěti příbězích o  skotském rodu Cavendishů a posléze v romanci, odehrávající se v  Benátkách, která vyšla v edici Special Historická romance.


Zpět