HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Bella Masonová

Bella Masonová

Bella Masonová objevila svou lásku ke knihám a vyprávění příběhů již v dětství, kdy bavila svou rodinu převyprávěnými pohádkami. Jak rostla, rostla s ní i její láska ke knihám. Často si představovala, že je součástí příběhů spolu s hrdiny, které milovala. V deváté třídě jí učitel zadal úkol napsat povídku a vášeň pro psaní se rozhořela. Od té doby si čmárala na kdejaký kousek papíru krátké příběhy, které nikdy nespatřily světlo světa, a dodnes je často nachází na těch nejnepravděpodobnějších místech.

Bella svou lásku k psaní zúročila a vystudovala žurnalistiku, ale potřeba vyprávět příběhy ji nikdy zcela neopustila. Na cestě za vlastním milostným příběhem objevila jí v knihovně padl do oka harlequinský titul a láska k romantickým příběhům byla na světě! Poté, co se přestěhovala do Melbourne, Bella konečně sebrala odvahu a začala psát vlastní příběhy. Šťastné konce miluje a ví, že těch není nikdy dost!

Když zrovna nepíše (nebo nečte), Bella ráda sleduje Formuli 1, prochází se po městě nebo si zajde na kávu se svým romantickým hrdinou, kterého má doma.

Právě je k dostání tato její knížka:
Králova dohazovačka
Králova dohazovačka

Ples v Melbourne

Zpět