HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Marcella Bellová

Marcella Bellová

Marcella se narodila a vyrostla v „Zemi lososů“, jak se říká pásu podél pobřeží Tichého oceánu táhnoucímu se od severní Kalifornie až po Aljašku, konkrétně ve státě Oregon, kde žije dodnes. Ovšem přesto, že je stále ve stejném státě, jako by se přestěhovala na jinou planetu!

V současnosti totiž žije v přírodě v údolí v jižním Oregonu, což je něco jiného než po celý rok deštěm zalévané ulice Portlandu, kde vyrůstala. Z rodiště si odnesla jenom lásku k fotbalovému klubu Portland Timbers, jehož je nadšenou fanynkou. Prý si na sluníčko a čtyři roční období zvykla ráda a rychle. I jinak se ale v jejím životě toho změnilo hodně, protože si zde může užívat lásky manžela, dětí a trojice pejsků.

Přetrvala ovšem i její láska ke knihám, a to jak k těm, které čte, tak k těm, jež píše. Kromě toho miluje včely, jichž je nadšenou chovatelkou, příběhy anime, cestování a karaoke. A vlastně ještě na jednu její zálibu bychom neměli zapomenout – Marcella je registrovaná učitelka jógy.

Marcella pochází z multikulturního prostředí, a jak se zmiňuje na své oficiální stránce, i její manželství je multikulturní, takže není divu, že se to projevuje i v jejích příbězích. V tom vůbec prvním, který si budete moci přečíst v češtině, Poušť jeho srdce, jsou hlavními hrdiny princ z tajemného království kdesi na Blízkém východě a americká muslimka s kořeny v jižní Asii.


Zpět