HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Lynne Grahamová

Lynne Grahamová

Život Lynne jako by se odvíjel podle osudů některých jejích hrdinů… Nebo že by jim byl naopak inspirací?

Se svým budoucím manželem se seznámila, když jí bylo čtrnáct, ale jak sama poněkud tajuplně dodává, než se jim podařilo stanout před oltářem, museli ujít hodně dlouhou a kamenitou cestu. Lynne vychovává pět dětí, jenom jedno z nich je ale její vlastní, ty čtyři zbývající adoptovala ze Šrí Lanky a Guatemaly. Číst se Lynne naučila ve třech letech a první romanci napsala, když jí bylo patnáct. Jenže ji od ní nikdo nechtěl koupit!

Skutečnou autorkou romantických příběhů se tedy stala až v jednatřiceti, kdy jí vyšla v nakladatelství Mills and Boon první knížka. Od té doby uplynulo třicet let a Lynne má na kontě pětatřicet milionů svých knih prodaných po celém světě!

Lynne miluje zelenou barvu, čokoládu, děti, koupání se při svíčkách, svou zarostlou zahradu, prohlídky starých domů a zámků a knihy. Ty ráda čte a píše. A říká, že když jí psaní jde, nezná krásnější práci, zatímco když se to zasekne, není prý nic odpornějšího. Kromě toho je Lynne nadšenou sběratelkou - úplně všeho -, zbožňuje Vánoce, četbu denního tisku a taneční hudbu, kterou si pouští v autě. A opravdu nerada má romantické příběhy, které nekončí šťastně!

Právě jsou k dostání tyto její knížky:
Ruská ruleta
Ruská ruleta

Magnát z Kastilie
Chci vás zpátky!
Chci vás zpátky!

Bude jeho královnou?

Zpět