HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Louise Fullerová

Louise Fullerová

Louise je vlastně do určité míry ta nejnepravděpodobnější autorka romantické literatury! Jak sama vzpomíná, v dětství se chovala jako kluk, dodnes nenávidí růžovou, a když si s kamarádkami hrála na princezny, bylo jasné, kdo bude princem. Při představě zasněné a něžné krasavice Louise naskakovala husí kůže!

Jenže čas všechny nějak semele, a nejinak to dopadlo i s Louise. Než se dostala k psaní romantických příběhů, vystudovala na univerzitě literaturu a filosofii, nějakou chvíli pracovala jako reportérka místních novin. Když se pak konečně potkala se svou osudovou prací, přece jenom nezapomněla na to, jaká byla v dětství. Její hrdinky totiž také nejsou příliš "princeznovské". Louise si zakládá na tom, že nepíše o bezduchých krasavicích, ale o silných ženách, které si dokáží stát za svým?

V jedné věci se ale Louise určitě změnila hodně. Ta holčička, která se vždycky chovala jako kluk, nakonec svého prince našla. A je pro něj ráda princeznou. Žijí v anglickém Tunbridge Wells a mají spolu šest dětí!

Právě je k dostání tato její knížka:
Dokončeme to!
Dokončeme to!

Jsi přece můj muž

Zpět