HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Andie Brocková

Andie Brocková

Andie začala s vymýšlením imaginárních přátel někdy tehdy, kdy jí bylo okolo čtyř roků. Dodnes jí členové rodiny rádi připomínají, jak si byla schopna vynutit u jídelního stolu nebo při dlouhých cestách autem čas a prostor na další osudy Paris a Selly a Decoratie.

A vlastně se na tom nic nezměnilo dodnes. Jenom její hrdinky oplývají méně atributy pohádkových víl, o to více ale mají temperamentu, o to více jsou sexy. A to se samozřejmě netýká pouze hrdinek. Na rozdíl od dětských let dnes Andie nezapomíná ani na hrdiny!

Kromě přátel imaginárních má Andie přátele skutečné, k tomu manžela a tři děti, z nichž dvě už opustily rodné hnízdo. A zapomínat nesmíme na stařičkou a milovanou kočku.

Andie žije v Bristolu na jihozápadě Anglie, a pokud zrovna nečte nebo nepíše, můžete ji zastihnout na některém bleším trhu, kde se ráda přehrabuje v tom všem, čeho se lidé zbavují, nebo jak se prochází po jihodevonských plážích, kde vyrůstala.

Ze všeho nejvíce ale Andie miluje psaní. Ráda uvádí čtenáře do exotických zemí, kde nechává své silné a ohnivé hrdiny prožívat silné a ohnivé příběhy!


Zpět