HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Victoria Parkerová

První Victoriinou literární láskou sice byla statečná liška nesoucí jméno Robin Hood, po ní ale již přišli na řadu… případnější hrdinové. Nejdříve tajemný pan Darcy a po něm - pochopitelně - milenec lady Chatterleyové. A tím to zdaleka nekončilo. Ovšem pak… pak k tomu jednou došlo! Do rukou se jí dostaly romance z nakladatelství Harlequin a Mills & Boon. A zrodila se posedlost!

Nejprve si Victoria musela projít nejrůznějšími školami a povoláními, která byla všechno, jen ne inspirativní, a seznámit se spoustou hrdinů, kteří byli všechno, jenom ne hrdinští. Konečně ale vyslyšela lákání zpěvu sirén a sedla si… a napsala svou první vlastní romanci. A zjistila, že žít ve světě silných a nezlomných žen a ďábelských mužů, mezi nimiž to jiskří na první pohled, je ta nejlepší práce na světě.

Victoria nyní žije své vlastní žili-šťastně-až-do-smrti na severovýchodě Anglie se svým alfa… úředníkem, jedním malým budoucím lamačem dívčích srdcí a jednou stejně tak budoucí princeznou. Je přesvědčená, že spánek se značně přeceňuje, a občas proto vydrží u počítače až do tří do rána a zapomíná na domácí práce. Když není až po uši ponořená v exotickém světě svých hrdinů, ráda objevuje opravdický exotický svět.


Zpět