HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Caitlin Crewsová

Caitlin Crewsová

Pseudonym sice používá řada autorek romantických příběhů, u málokteré jde ale "dvojjedinost" tak daleko jako u Caitlin Crewsové. Vlastně by se mělo napsat jako u Megan Craneové, protože to je její pravé jméno, pod nímž se jako spisovatelka zatím proslavila více než jako Caitlin.

Megan se narodila roku 1973 v texaském Houstonu, vyrostla v New Jersey, studovala na známé Vassar College v New Yorku, doktorát získala v Anglii na University of York. Sama vzpomíná, že v dětství si plánovala, že se stane hvězdou broadwayských muzikálů, plán že jí ale pokazil nedostatek hudebního sluchu. K první romanci se dostala, když jí bylo dvanáct let. Našla ji v  obrovském koši plném levných knih v obchodě se zlevněným zbožím. Jméno knihy i  autora již dávno odnesl čas…

S batohem Megan procestovala Zimbabwe, byla na safari v Botswaně, navštívila malá městečka v Namibii. A taky spoustu dalších míst, o nichž postupně prohlašovala, že by tam chtěla žít - Prahu, Dublin, Paříž, Atény, Nice, řecké ostrovy, Řím, Benátky a některý z havajských ostrovů.

Jako Megan Craneová debutovala již roku 2004, jako Caitlin Crewsová v  nakladatelství Harlequin roku 2010. V současnosti žije v Kalifornii s manželem Jeffem, comicsovým výtvarníkem - vzali se roku 2008 a oba si nechali svá původní jména, psem, kočkou a dvěma ztřeštěnými koťaty.

Na své internetové stránce Caitlin vždy upozorňuje na tvorbu Megan a jako Megan nezapomene nikdy pochválit poslední knihu Caitlin…

Právě jsou k dostání tyto její knížky:
Rozpustí led v jeho srdci?
Rozpustí led v jeho srdci?
Rebelčina noc
Rebelčina noc

Co se nedá předstírat
Šéf málokdy odpouští
Šéf málokdy odpouští

Svatba jako omluva

Zpět