HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Cassie Milesová

Cassie Milesová

Cassie vyrůstala na malém městě v jižním cípu státu Illionis. Její dětství bylo veselé a divoké a většinu času trávila hraním si venku. Pak se její rodina přestěhovala do Los Angeles a Cassie zažila kulturní šok. Zjistila, že grepy rostou na stromech, v televizi jsou více než dva programy a že všechny ostatní holky mají prsa. Byla to doba, kdy měla kvůli svému vzhledu komplexy a hltala maminčiny ženské romány.

Vystudovala střední školu, vdala se a nějakou dobu žila v horské chatě bez tekoucí vody. Pak, když zjistila, že je těhotná, vrátila se do civilizace do Denveru, kde našla práci v personálním oddělení pošty. Vychovala dvě úžasné dcery a začala psát pro nakladatelství Harlequin. Po rozvodu přešla od romantiky k detektivnímu žánru, plnému napětí.

V době, kdy se starala sama o dcery a psaním knih si doplňovala příjmy, měla sotva čas se nadechnout, natož aby šla za snem - láskou. Pak se však ten zázrak stal. Zamilovala se do vysokého sexy muže, leteckého fotografa a autora několika knih, který naštěstí její lásku opětoval. Zjistila, že nalezla svého skutečného životního partnera a hrdinu.

Cassie se vrátila znovu k psaní romancí a užívala si každou minutu života se svým manželem. Není to tak dávno, kdy její životní lásku postihla rakovina slinivky. Zemřel obklopen milující manželkou a přáteli doma. Cassie teď žije sama, obklopena krásnými vzpomínkami. Ničeho nelituje a považuje se za šťastnou ženu, že našla spřízněnou duši, s níž mohla sdílet dokonalou lásku.


Zpět