HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Maxine Sullivanová

Maxine Sullivanová

Matka Maxine Sullivanové odjakživa milovala četbu romantických příběhů – snad proto pro Maxine bylo zcela samozřejmé, že je začala chtít také psát. Tato touha ji vedla k téměř dvacetiletému maratonu shánění materiálů, psaní, nabízení vydavatelům i trpkým odmítnutím – její touha být publikovanou autorkou však nikdy nevybledla. Tento sen se konečně zhmotnil v lednu 2006, když vydala svou první knihu v edici Desire.

Maxine momentálně žije v Austrálii, v Melbourne. Její manžel, Geoff, je i jejím hrdinou - to dokázal během těch let, co jsou spolu, mnohokrát. Spolu vychovávají dva šikovné syny a všichni dohromady se s vášnivým zaujetím starají o celé zoo zvířat, která byla opuštěná nebo zraněná, a nějakým způsobem si k nim našla cestu.

Maxine je nesmírně šťastná, že je jednou z těch nemnoha australských autorek, které byly vybrány pro řadu Desire. Velmi ráda dostává dopisy od svých čtenářek a prostřednictvím svých webových stránek s nimi komunikuje.

Jejím znamením jsou Váhy, životním mottem je „nikdy se neboj sáhnout po hvězdách“ a miluje rodnou Austrálii, kam zasazuje svoje příběhy - od žhavého Darwinu na severu, přes Melbourne, které je kulturním centrem celého světadílu, až po atraktivní a lehkomyslné Sydney. V Austrálii si také dosyta může dopřát své nejoblíbenější činnosti, ke kterým patří zejména posezení na břehu moře s talířem mořských plodů v jedné a sklenicí vína ve druhé ruce.


Zpět