HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Annie Westová

Annie Westová

Ty rozhodující, formující roky svého života prožila Annie na východním pobřeží Austrálie. Celá její rodina milovala především tři věci - knihy, australskou divočinu a cestování -, a jak to jen šlo, pokoušela se všechny tři skloubit dohromady.

Takže dodnes vzpomíná na to jak četla romantické příběhy ve stanu postaveném pod bílými eukalypty uprostřed Australských Alp. A romantické příběhy jí učarovaly už navždy… Stejně jako knížky s růžovými obálkami, v nichž ožívali Italové s jiskrnými zraky a španělští aristokrati. A samozřejmě dámy jejich srdcí…!

Nakonec se Annie dočkala i své vlastní romance, a dosyta si užila i cestování. Procestovala Egypt a Řecko, toulala se po Novém Zélandu, rok žila v Německu. Po návratu do Austrálie se nějakou chvíli věnovala úřednické práci pro australskou vládu. To jí ale příliš netěšilo. Rozhodla se, že se bude romantice věnovat „na plný úvazek“. A v současnosti již má svých vlastních romantických příběhů na kontě pět. Poslední vyšel v únoru tohoto roku.

V současnosti žije Annie sverně od Sydney v domě u jezera s manželem a dětmi. Plánuje další cesty po světě - samozřejmě proto, aby získala inspiraci pro své příběhy - a píše, píše a píše. Určitě o ní ještě uslyšíme!

Právě jsou k dostání tyto její knížky:
Králova dohazovačka
Králova dohazovačka

Ples v Melbourne
Nikdy na ni nezapomněl
Nikdy na ni nezapomněl

Toskánsko plné vášně
Chci vás zpátky!
Chci vás zpátky!

Bude jeho královnou?

Zpět