HarperCollins

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Autoři

Mary Leová

Mary Leová

Svou první knihu pro Harlequin napsala Mary Leová roku 2004 a hned za ni byla nominována na cenu Romantic Times za nejlepší prvotinu roku. Ona sama ale odmítá, že by to byla její první kniha. Vzpomíná totiž na to, jak v dětství, které prožila v Chicagu, "psala" společně se svými dvěma kamarádkami nekonečné romantické historie o čtveřici chlapců se jmény John, Paul, George a Ringo… Určitě víte, o koho se jedná.

Dětství ale skončilo, Mary se provdala, vychovala dvě děti, a když ty dospěly a postavily se na vlastní nohy, začalo ji to znovu lákat ke psaní. Podporou jí v tom byl a stále je její druhý manžel, Terry Watkins, který je jejím prvním čtenářem a současně i nesmlouvavým kritikem. Podle toho, co Mary říká, je dokonce spoluautorem jejích knih, minimálně se určitě náměty všech jejích příběhu rodily z dlouhých rozhovorů, jež vedla s manželem při procházkách po pláži.

Po dětství, stráveném v Chicagu, žila Mary nějakou dobu v Kalifornii, poté v Pensylvánii, v Nevadě, znovu v Kalifornii a znovu v Pensylvánii, aby nakonec skončila tam, kde to všechno, podle jejích vlastních slov, začalo, tedy v kalifornském San Diegu.


Zpět