HarperCollinsHarperCollins - 200 let

Vydavatelství HarperCollins

ÚVOD

Upozornění předplatitelkám a předplatitelům knížek Harlequin

Přijměte prosím naši omluvu za opoždění dodávek Vámi objednaných a uhrazených titulů Harlequin. Bohužel dosavadní distributor našich knížek, společnost A.L.L. production, ukončila svoji činnost a je v konkursu. Za vydavatelství HarperCollins jsme připraveni Vám Vaši ztrátu alespoň částečně vykompenzovat a na naše náklady Vám posíláme objednané publikace nebo jejich část. Věřte nám prosím, že nás situace velmi mrzí a podnikáme kroky k nápravě. Aktuálně řešíme uhrazené, ale nevyexpedované objednávky.

Objednávky, které byly zrealizovány v dřívější době prostřednictvím A.L.L. production, už neevidujeme, neboť k tomu není důvod. Pokud máte na kontě vedené v A.L.L. production finanční obnos, plánovaný k uhrazení další objednávky, je třeba se obrátit přímo na A.L.L. production. Vydavatelství HarperCollins Polska nemůže vůči předplatitelům přebírat finanční ani jiné závazky této firmy.

Nově si vaše oblíbené harlequinky můžete objednávat u společnosti SEND Předplatné, Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9, Horní Počernice, tel. 225 985 225, email send@send.cz, www.send.cz/harlequin.